Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Revive Night Cream

55,38€
  • V noci nie je pokožka vystavená slnečnému žiareniu a nečistotám ovzdušia. Rovnako ako my, odpočíva a regeneruje sa. Preto je dôležité nie len čistenie pleti pred spánkom, ale taktiež použitie kvalitného nočného krému.
  • REVIVE NIGHT CREAM je vytvorený na báze spevňujúcich aktívnych látok vyvinutých na základe patentovanej formy v USA. Ponúka dokonalú hydratáciu, povzbudenie a revitalizáciu. Po aplikácii krému pleť nadobúda stratenú hebkosť, sviežosť, žiarivosť a maximálnu pružnosť.
  • REVIVE NIGHT CREAM obsahuje výživné a zvlhčujúce prísady, antioxidanty a vitamíny, prírodné rastlinné výťažky, lecitín, alantoín a ďalšie látky. Tento účinný koktail vďaka svojmu obsahu pomáha udržať v pleti sviežosť a vitalitu a pôsobí proti voľným radikálom. Aj tento krém obsahuje už zmienený Resveratrol.

 
Odporúčané dávkovanie

Naneste na vopred vyčistenú pleť produktom CLEANSER a rovnomerne rozotrite na tvár, krk a dekolt. Pre dokonalé vypnutie pleti, je vhodné zapracovať krém za pomoci masážnych metód, v ktorých sa kombinujú relaxačné, stimulačné a hlavne remodelačné ťahy pre spevnenie.

 
Zloženie

Aqua, Glyceryl Stearate, Vegetal Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco – Caprylate/Caprate, olivový olej, Aloe Vera – list, Tocopherol, Retinol, mandľový olej, ricínový olej, bambucké maslo, Allantoin, Lecitín, Mrkva Obyčajná (extrakt zo semien), Albumen, klinčekový olej, Resveratrol, Statikrv – extrakt, Harmanček Rímsky (extrakt z kvetu), Ibiš lekársky – extrakt, Fructose, Yeast Betaglucan, Potassium Sorbate, Gluconolactone, Sodium Benzoate.

 
Obsah balenia

30 ml

55,38€

Súvisiace produkty

Day Cream69,83€
Cleanser37,32€

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes