Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

WinGuard

10,00€

Pri vývoji WINGUARD sa vychádzalo z vojenskej technológie „Stealth“, zameranej na vývoj povrchov neviditeľných pre radar, infračervené lúče, sonar a ďalšie metódy detekcie. Patentované technológie EMS MAX ™ a EMSI Clean™ sú použité vo WINGUARD. S nimi WINGUARD umožňuje nielen vykonávať kvalitný telefónny hovor, ale takisto môže poskytnúť ochranu pred elektromagnetickým žiarením jeho absorpciou a eliminovaním. Užívateľovi mobilného telefónu tak vytvára zdravé telefonické prostredie.

 
Vlastnosti WinGuard

WINGUARD je vyrobený z materiálov technológií EMS MAXTM a EMSI CleanTM. Ponúka silné odrušovanie, absorbovanie a tým celkovú redukciu žiarenia. Je pevný (bez obsahu ťažkých kovov a rádioaktívnych látok) a má dlhú životnosť.

Miera absorpcie žiarenia ≥ 93,7%
Miera redukcie žiarenia ≥ 99,9%

Ako už bolo spomenuté, WINGUARD je vyrobený pomocou technológie EMS "tienenia elektromagnetického rušenia” (Electromagnetic Interference Shielding). Vďaka nej môže absorbovať všetky elektromagnetické žiarenia z mobilných telefónov a okolitých elektronických zariadení. Premieňa žiarenie na teplo a vypúšťa späť do ovzdušia. EMS je bežne používané vo vojenskej technológií Stealth a pomocou svojej schopnosti pohlcovať elektromagnetické vlnenie, dokáže doslova zneviditelniť loď pred zachytením radarom. Teraz sa EMS používa aj v elektronických zariadeniach, pričom pomáha pohlcovať elektromagnetické žiarenie, čím chráni naše zdravie pred jeho poškodzovaním.

EMS MAX™ Top Absorpčný Patent na Žiarenie
EMS MAX ™ je nový typ pohlcovača elektromagnetického žiarenia. Má celkové absorpčné pokrytie všetkých frekvencií mobilných telefónov v škále od 10 až po 8000MHz. Elektromagnetické žiarenie premieňa na teplo, ktoré sa uvoľní do ovzdušia.

EMSI Clean™ Technology Patent
EMSI Clean™ poskytuje dvojitú ochranu pri WINGUARD, nakoľko pohlcuje žiarenie až o 90% a celkovo eliminuje žiarenie až o 3%. Pomáha absorbovať a filtrovať elektromagnetické žiarenie.

10,00€

Súvisiace produkty

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes