Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Cleanser

37,32€
  • Tajomstvo nádhernej pleti začína správnym čistením. CLEANSER svojim obsahom prírodných zložiek pleť nie len dokonale čistí, ale zanecháva ju vyhladenú, sviežu, hydratovanú a tonizovanú.
  • Pre zachovanie mladistvej a zdravej pleti je potrebné nie len pravidelné čistenie, ale aj podpora tvorby kolagénu a elastínu v koži. CLEANSER obsahuje alfa hydroxy zlúčeniny, ktoré šetrne odstraňujú odumreté bunky kože a napomáhajú produkcii kolagénu a elastínu.
  • CLEANSER šetrne odstraňuje všetky nečistoty na pleti a v rámci jedného kroku odlíči, očistí a zároveň nasýti pleť.
  • CLEANSER pleť nevysuší, naopak obsahuje látky, ktoré pleť hydratujú a pomáhajú vytvoriť vyvážený pomer vody a prirodzeného tuku, aby pleť zostala elastická a vláčna.
  • Vďaka svojmu obsahu výťažkov z rastlín a kvetov je šetrný a vhodný aj pre citlivú pleť.
  • Výsledkom je viditeľne pevnejšia a rozžiarenejšia pleť, so zníženým výskytom vrások.

 
Odporúčané dávkovanie

Naneste malé množstvo priamo na pleť a pomocou vlhkých prstov krúživými pohybmi pleť masírujte. Potom pleť odlíčte pomocou vo vode navlhčených kozmetických tampónov.

 
Zloženie

Aqua, Sodium Laurylglucoside Hydroxypropylsulfonate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Polyglyceryl-4 Caprate, Vegetal Glycerin, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Amaranth Protein, bambucké maslo, Hamamel Virgínsky, Sodium Lauroamphoacetate, Zemolez Kozí (extrakt z kvetu), Zemolez Japonský (extrakt z kvetu), Resveratrol (vínny extrakt), Krídlatka Japonská – extrakt, Malic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Aloe Vera – list, Uhorka Siata (extrakt z plodu), Šalvia Lekárska (extrakt z listu), Ríbezľa Čierna (extrakt z plodu), ružová voda, Pluméria (extrakt z kvetu), Sodium Decylglucosides Hydroxyproplysulfonate.

 
Obsah balenia

30 ml

37,32€

Súvisiace produkty

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes