Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Vysvetlenie pojmov

Audiostrobe a Turbosonix

Pri spustení týchto CD s relaxačnou alebo inou hudbou budú diódy v okuliaroch pulzovať presne synchronizovane v rytme tejto hudby. Nemajú z hľadiska účinku žiadny väčší význam, ale ich používanie obohacuje, spestruje a spríjemňuje.


ColorPulse

Pretlmočí hudobnú alebo hovorenú nahrávku do svetelnej stimulácie za použitia externého zdroja. Tip: Skúste experimentovať s týmto režimom s Vašimi obľúbenými nahrávkami (hudba, rozprávky atď.)


MicroPulse

Cez vstavaný mikrofón pretlmočí zvuky z priestoru do svetelnej stimulácie. Tip: Skúste experimentovať napríklad v prírode (zvuky vtákov).

Farba okuliarov

Farba diód v okuliaroch nemá vplyv na účinnosť psychowalkmanu. Ale je pravda, že určitá farba zosilňuje účinok v jednej kategórii - napr. modrá je najvhodnejšia pri meditácii. Červená, jantárová, zelená a biela sú univerzálne farby diód. Dvojfarebné okuliare sú o niečo účinnejšie než jednofarebné, pretože na rôznych účinkoch sa podieľajú 2 farby.


Režim osobných preferencií

Môžete si prednastaviť niektoré vaše obľúbené parametre - tóninu, hlasitosť v slúchadlách a pod. - a tie sa spustia vždy rovnaké pri akomkoľvek programe.


Autopilot a experimentálne programy

Vytvoria v konkrétnej hladine vedomia, ktorú si predtým vyberiete, vždy iný, teda experimentálny program.


Manuálne programovanie

Môžete si nastaviť program s ľubovoľnou tóninou, druhom zvuku a ďalšími funkciami.

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes