Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Biostimul a Fotonyx

Biostimul® je značka novej generácie systémov svetelnej terapie, ktoré ako prvé na svete využívajú k liečebným i preventívnym účelom modernú metódu progresívnej fototerapie FOTONYX s klinicky preukázaným analgetickým (pôsobiacim proti bolesti), protizápalovým a biostimulačným (pôsobiacim regeneračne) efektom.

Aplikácia FOTONYXu – neinvazívna plošná terapia energiou červeného vysoko polarizovaného svetla – vykazuje efektivitu laseroterapie pri zachovaní aplikačnej jednoduchosti biolámp, vďaka čomu dosahuje úplne prevratnú účinnosť pri najširšom spektre zdravotných ťažkostí. Terapiou sa dá vďaka jej aplikačnou jednoduchosťou a absenciou vedľajších účinkov bez obáv kombinovať s používanými liečebnými metódami. Výsledky sa obyčajne dostavujú už po niekoľkých dňoch, v niektorých prípadoch však už po jednom použití (napr. pri terapii bolesti).

Aplikácia systémov Biostimul v praxi vychádza z celého radu odborných štúdií o liečebnom využití polarizovaného svetla a laseru a zároveň je overená klinickými aj experimentálnymi štúdiami vykonanými univerzitnými alebo vedeckými centrami v Českej republike i v zahraničí (o.i. Akadémia vied ČR, 1. lekárska fakulta Univerzity Karlovej a Všeobecná fakultná nemocnica v Prahe, Lekárska fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, Akadémia vied SR, Neuroprogress – Oslo).

Širokospektrálne pôsobiaci Biostimul je účinný hlavne pri terapii ťažkostí pohybového ústrojenstva, kožných (dermatologických) ťažkostí, stomatologických ťažkostí, postihnutie sliznice dutiny ústnej a nosnej, gynekologických ťažkostí, ťažkostí v období tehotenstva a po pôrode, ťažkostí obehového systému, hojení rán, bolestivých stavov, reflexnej terapii tzv. civilizačných chorôb (alergia, cukrovka, imunita, prostata, poruchy erekcie, poruchy spánku a pod.) alebo i pri bežnom nachladnutí alebo chrípke a pod. Jeho účinnosť však nie je obmedzená iba na ľudský organizmus, je rovnako efektívny i v prípade liečby domácich zvieracích maznáčikov alebo napríklad izbových rastlín.

V medicíne nachádza Biostimul najčastejšie uplatnenie v týchto lékarských ordináciach: dermatológia, ortopédia, traumatológia, interna, rehabilitácia, gerontológia, balneológia, gynekológia a pôrodníctvo, chirurgia, plastická a estetická chirurgia, ORL, praktická a detská medicína, športová medicína, kozmetológia. Veľkú obľubu táto metóda v poslednej dobe získala i v ordináciach veterinárov.

Hlavné prednosti terapie osobným Biostimulom

 • využitie modernej metódy FOTONYX, ktorá umožňuje:
  • a) vyššiu účinnosť pri širokom spektre ťažkostí s rýchlo viditeľnými výsledkami, čo umožňuje využitie efektívnejšieho q-monochromatického svetla, pri ktorom je rovnako ako pri liečebných laserov vylúčené vzájomné protipôsobenie jednotlivých častí svetelného spektra (farieb) polychromatického (bieleho / žltého) svetla klasických biolámp,
  • b) na rozdiel od starších typov diódových prístrojov používať jeden prístroj pre povrchové (napr. kožné problémy) i hĺbkové (napr. bolesti kĺbov) indikace a to vďaka efektívnej hĺbke prieniku 4,5 cm,
  • c) univerzálna aplikácia Biostimulu, pretože ide o tzv. studené svetlo (t.j. neprehrieva sa, tak ako klasické biolampy), čo je terapeuticky zvlášť významné napr. pri liečbe zápalov.
 • jednoduchá neinvazívna / bezkontaktná aplikácia s možnosťou využitia praktického mobilného telového držiaka,
 • bezpečné používanie bez vedľajších účinkov a rizika predávkovania,
 • ľahké intuitívne ovládanie jedným multifunkčným tlačítkom s integrovaným časovačom a zvukovou signalizáciou,
 • originálne technologické riešenie v kombinácii s integrovaným mikroprocesorom umožnilo konštrukciu kompaktného ergonomicky prispôsobeného prístroja s nízkou hmotnosťou (116 g) a minimálnymi rozmermi (10,5 x 6,5 x 5,5 cm) pri zachovaní vysokej odolnosti a dlhej životnosti rádovo desať tisíc prevádzkovácu hodín,
 • ekonomicky výhodný pomer užitková hodnota / cena: 1 aplikácie = max. 0.01€,
 • bohaté aplikačné príslušenstvo.

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes