Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Ako prebieha domáca výučba jazyka s psychowalkmanom?

Ak namiesto učenia stále rozmýšľate nad niečím iným, zvoľte si program určený na zvýšenie koncentrácie. Psychowalkman Váš mozog postupne preladí do hladiny alfa, v ktorej sa človek učí niekoľkonásobne rýchlejšie.

  1. Najprv si pustíte stimulačný program a po jeho skončení sa začnete učiť klasickým spôsobom. Dĺžka účinku je zhruba dvoj- až trojnásobkom dĺžky trvania programu.
  2. Spustíte si stimulačný program a po chvíli hlasitosť stíšite a pridáte učivo z pásky z pripojeného externého prehrávača . Ak nemáte nahrávku, môžete zložiť okuliare a učiť sa aj z knihy .
  3. V manuálnom režime si zvolíte požadovanú frekvenciu v hladine alfa medzi 9-13 Hz, meníte ju podľa potreby, necháte trvať ľubovoľne dlho a učíte sa niektorým z horeuvedených spôsobov.
     

Učebné typy

Vizuálny typ si dobre pamätá tváre, pri učení potrebuje tabuľky, grafy, ilustrácie, písané slovo, pri oddychu číta knihu alebo sleduje film.

Kinestetický typ pri rozčúlení zatne zuby, päste, pochoduje sem a tam, gestikuluje, oddychuje športom, najlepšie sa učí, ak môže zapojiť celé telo a prežívať situáciu na vlastnej koži.

Auditívny typ
si dobre pamätá to, čo počuje, dáva prednosť prednáškam pred knihami, pri oddychu počúva hudbu.

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes