Neprihlásený používateľ

Kontakt

EDUKO, s.r.o.
Tkáčska 2
080 01 Prešov

mob.: +421 903 603 247
mob.: +421 905 603 247
tel.:    +421 51 77 337 96

Anketa

Čo by ste v našom obchode privítali?:

Debordelizace hlavy (zprimitivněte k ůspěchu)

16,30€

Kedykoľvek sa neúspešní ľudia bavia o tých úspešných, takmer vždy dôjdu k záveru:
„Áno, on je síce úspešný ale aj tak je to primitív.“
Rozhodne s tým súhlasím, pretože úspešní ľudia si to nekomplikujú. Pre úspech, pre presadenie sa a pre získanie peňazí používajú tie najjednoduchšie a najprimitivnejšie metódy.
Zdá sa, že existuje akási zvrátená ľudská vlastnosť, ktorá s obľubou robí jednoduché věci zložitými. Pritom jednoduché riešenia sú účinnejšie.
Debordelizace hlavy je o tom, že primitívne riešenia majú lepšie výsledky než zložitejšie riešenia. V tejto knihe sa dozviete, prečo to tak je.

Chcete mať vo svojom obore úspech? Tak sa zamyslite nad troma otázkami:
Viete presne, čo máte so sebou urobiť?
Viete presne, s čím ste nespokojní?
Viete vždy, ako sa rozhodnúť a ako mať všetko pod kontrolou?
Väčšina ľudí na tieto otázky nedokáže odpovedať, aj keď sa navonok tvária sebaisto. Máte dve možnosti. Obe nájdete v tejto knihe. Tú zlú i tú dobrú. Ak pochopíte to, o čom píšemi v tejto knihe a pokiaľ sa tým budete riadiť, tak sa vám radikálne zmení váš život. A to ako súkromný, tak aj pracovný.

Mnoho prieskumov dokázalo, že IQ má vplyv na úspech v kariére 4–25%. Ale emočné schopnosti (EQ, EI) majú vplyv viac než 80 %. Inými slovami, IQ nemá vplyv ale EQ áno. Pomer dôležitosti EQ : IQ je asi 2 : 1 u priemerných funkcií v zamestnaní. Ale úplne hore v spoločnosti rozhoduje emočná inteligencia z 90 %. Úspešní ľudia vedia riadiť svoje myšlienky a svoje emócie.

Každý deň má 86 400 sekúnd. Z Prahy do Brna sa dnes prepravíte autom za 2 hodiny. Kedysi by vám to trvalo týždeň. Pred 100 rokmi sa pracovalo 12 hodin denne. Dnes o polovicu menej. Navyše žijeme o 30 rokov dlhšie než v roku 1 900, kedy muži prirodzene umierali priemerne v 46 rokoch. Pritom obrovská väčšina ľudí sa sťažuje, že nemá čas.
Omyl! Nikdy v histórii ľudia nemali toľko času ako teraz. Máte čas. Lenže tiež máte neporiadok v hlave. Cez deň vás napadne asi 25 000 myšlienok. Ak 16 hodín bdiete, tak sa asi každé dve sekundy zaoberáte jednou myšlienkou. Táto kniha je o tom, ako tento každodenný prúd myšlienok využijete vo svoj prospech.


Z obsahu

Jak se zbavit všech dilemat
Jak ušetříte 2/3 své energie
Vyhoření – kdy nenastane a kdy ano
Proudění v mozku
Za kým chodí lidé pro rady – jedna z největších životních chyb
Jak reagovat na změny
Zavádění změn u sebe
Úspěšné myšlení
Úspěch v hlavě
Emoce
Objevte své motivační vzorce
Chcete uspět? Zprimitivněte.

16,30€

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes